היא למדה איתי עד כיתה י"ב , אחרי זה ראינו אחד את השי בפגישות מחזור. מאז הבית ספר היא לא יצאה לי מראש – היא הייתה גבוהה ,מאוד יפה, בלונדינית עם ישבן עסיסי ושדיים יפות בגודל מושלם. לא היה בחור אחד בבית ספר שלא ניסה להתחיל איתה, כולל אותי כמובן. היא סירבה לכולם. אחרי זה היא התחתנה לא מוצלח ובסוף נשארה לבד עם ילד. בפגישות מחזור היא כל פעם מחדש היא הפתיעה אותי עם המראה שלה. זה היה ניראה ששנים לא משפיעים עליה בכלל. יום אחד שכבר שנינו היינו סביבות ה-35 שלנו נזכרתי בא. מצאתי אותה ברשתות חברתיות , היא ענתה די מהר וגם זרמה לשיחה. הזמנתי אותה לבלות איתי, היא הסכימה וביקשה לאסוף אותה.

זה לא היה קשה ובשעה המוגדרת כבר חיקיתי לה ליד הכניסה של הבית שלה. כשהיא יצאה הייתי בשוק , היא עדיין הייתה ממש יפה, בקושי החזקתי את החיוך שלי. עשינו כמה סיבובים בעיר ,דיברנו ונסענו ישירות אלי הביתה. שם כבר הכל היה מוכן,שולחן עם אוכל, שמפניה בשבילה וויסקי בשבילי. למרות כל הניסיונות שלי היא לא שתתה כמעט ודי מוקדת התחילה להתארגן הביתה. הזמנתי לה מונית ועצבני הלכתי לישון. כמובן שפה סיפור לא נגמר, לא הייתי מוכן לעזוב את הניסיונות שלי.

הסגתי איתה דייט נוסף, התוכנית הייתה זהה ,רק הוספתי נרגילה. הפעם האווירה הייתה הרבה יותר אינטימית, שנינו שתינו ועשנו נרגילה. ישבתי ממש צמוד אליה, הספתי את האומץ וחיבקתי אותה,היא לא התנגדה ,הבנתי שהיום ערב יגמר אחרת. אחרי כוסית נוספת נישקתי אותה.
אחרי כמה דקות התנשקנו כמו משוגעים, הרמתי את החולצה שלה ,היא הייתה בלי חזייה, נישקתי את השדיים. היא שמה את היד שלי בין הרגליים שלה. הבנתי שהיא כבר הרבה זמן בלי סקס. הורדתי ישר את שאר הבגדים שלה. הרמתי אותה ולקחתי לדר שינה.

היא נשכבה על הגב, רגליים מקופלות, עיניים סגורות. היא חיכתה להמשך. ירדתי בין הרגליים שלה והתחלתי ללקק. היא התחילה לגנוח, ליקקתי אותה עם הקישורים שהיו לי. באיזשהו שלב היא עצרה אותי והתחילה לאונן לעצמה. זה היה קצת מוזר, אבל המראה הזה לא השאיר אותי אדיש,הורדתי את הבגדים שלי ותפסתי את הזין שלי. היא גמרה מיד שלה, זה היה מראה מאוד מרגש.

אחרי דקה היא פתחה את העיניים ולחשה "זיין אותי". לא היה צורך לבקש ממני פעמיים. הכנסתי לה בכוח, הרצון שלי היה כל כך חזר שלא רציתי לשנות תנוחות,]שוט זיינתי אותה בכל הכוח. הרגשתי שהיא שוב פעם גמרה ,הוצאתי את הזין שלי ואוננתי,שפחתי את הזרע שלי על הבטן.

אחרי זה מקלחת, התרגנות מהילה, נשיקה קשה בלחי וסמס אחרי חצי שעה "אל תתקשר אלי יותר"
לך תבין את הנשים האלה.