לפני שאני יעשה לך עיסוי ארוטי אני ארחץ אותך באמבט ריחני לאור נרות, ולאחר מכן אנגב בעדינות, בכל מקום, כל הקימורים של הגוף שלך עם מגבת עדינה. כמובן ברגע זה אני גם אחלק לכל החלקים בגוף שלך נשיקות עדינות וקצרות. ואז אני אקח אותך בזרועותי ואביא אותך למיטה המשותפת שלנו, לסדין המשי. כאשר בחדר יש מוזיקה ארוטית, אור הנרות רועד בגלל אוויר הצח ומלוח שמביאה את הרוח מהים. אני מלטף בעדינות את גב שלך, את שוכבת על הבטן המקסימה שלך, מפנה את ראשך לעברי ומחייכת אסירת תודה. העיניים שלך כל כך יפות ברגע זה, שאני רוצה "לטבוע" בהם, אני שמח בגלל העובדה שהם מושלמים ואני איתך ועושה הכל כדי שתקבל הנאה.

מכל נגיעה שלי את עוצמת את העיניים שלך, שקועת בים של הנאה ופותחת את עיניים רק כשאני מוריד את ידי מן הגוף המפואר, העדין שלך, מחשש לסוף פתאומי של אגדה, שזה רק חלום, את רוצה לראות אותי שוב, עומד מעלך מכוסה במגבת אחת על הירכיים שלי.את מותשת, ואני עברתי עיסוי של הטוסיק של, ירדתי לרגליים. עכשיו הגיע תורם של הירכיים. נתתי תשומת לב מיוחדת לחלק הפנימי. בזמן העיסוי הידיים שלי כאלו במקרה עולות עד למה עד שהאצבעות שלי נוגעות ב-"המערה" המתוקה שלך. בכל פעם שזה היה קורה רעדת מעט עם הגוף שלך. הרגשתי שאת כבר רטוב מאוד, אבל לא הפסקתי את מה שעשיתי.

התכופפתי מעליך והתחלתי לנשק את צווארך, את הגב, יותר ויותר למטה. עד שהגעתי עד לטוסיק שלך, הכוס המגולח היטב שלך היה מול עיניי. את, כאלו הרגשת לאן אני מסתכל, כופפת את הגב שלך ככה שהטוסיק עלה אליה בהזמנה לטעום מהמיצים שלך. זה היה מהמם! פרשתי את רגליך והתחלתי לנשק וללטף עם הלשון את שפתיים ואת הדגדגן של הכוס המדהים שלך – הוא היה כמו אפרסק – מתוק, רך ועסיסי! גנחת, המיצים שלך זרמו בכמויות מדהימות, ליקקתי אותם, הריח שלו גרם לסחרחורת במוחי, זה היה נהדר. שמתי את הלחיים שלי על המותניים שלך ושפשפתי אותן, מה שגרם לך לגנוח עוד יותר חזק. הכנסתי את הלשון שלי עמוק לתוך הכוס שלך, זזת לכיווני כדי שאוכל לחדור עמוק יותר לתוכך, ובמקביל פלטת אנחה ארוכה וחושנית …

הסתכלת על המגבת על מותני כאילו על מחסום שהפריד בינך לבין הנאה, אושר ואגדה. הורדת אותו במהירות, בגסות, ברצון לראות את הזין שלי כמה שיותר מהר. לאחר שהורדת אותה הוצאת צליל של הנאה – לפניך היו 20 ס"מ של האושר שלך! ואז התיישבת על המיטה ולקחת את הזין שלי לתוך הפה שלך – לא יכולת להתאפק יותר.

רצית לדעת את הטעם שלו, לבלוע אותה לגמרי, העברת עם הלשון שלך מהבסיס ועד לראש ואז מסביב לראש. פשוט נחנקתי בגלל ההנאה. נשכבתי על המיטה, ואת על הפנים שלי, הכנסתי את הלשון לתוך המערה שלך עד הסוף, ואת התכופפת והתחת ללטף עם הלשון שלך את הזין כך שהייתי מוכן לגמור באופן מיידי. גנחת כל פעם שהיית מתיישבת על הלשון שלי, יחד עם זאת, ליטפתי את השדיים שלך,משכתי את הפטמות. הרגשתי כמה מיץ יוצא מן המערה שלך, זה קורה תמיד לפני האורגזמה שלך. הרגשתי גל רץ דרך כל הגוף שלך, הופך לצונאמי ענק של רגשות ואת רעד באורגזמה, צורחת, אבל לא מפסיקה לענג את הזין שלי.

היית נהדרת באורגזמה, אני אוהב כאשר את מגיעה למצב הזה! … ריח של כוס, הטעם שלו, גניחות שלך – כל זה היה משגע אותי, היה מאוד קשה להחזיק את עצמי בידיים, ואתה כבר היית חסרת סבלנות ורצית להרגיש את הזין שלי בידיים שלך יתקשה עוד יותר ויתחילו לפעום. אני פולט גניחה ארוכה, ואת עם חיוך הרגשתי את הזרע מתחיל לרוץ דרך הגזע של הזין שלי ומתיז על הפנים שלך, על השפתיים שלך עם שפתון ארגמן. היית בשמים בגלל האושר, מנסה לטעום את זרע עם הלשון.

אחר כך שכבנו במיטה ונחנו, הרגשנו את רכות הסדינים, שתינו יין יקר וליטפנו זה את זה בעדינות. היית מדהימה – הצורות, הקימורים של הגוף החינני שלך היו משגעים אותי, המוח שלי היה קצת מסוחרר. הנרות רטטו קלות, המנגינה הארוטית הרכה ניגנה ברקע, המפגש האינטימי שלנו רק התחיל.