קיץ, על החוף, היא יושבת בצל, רוח קיצי משחק עם השיער שלי. בפנים היא מרגישה התרגשות קלה, כי היום היא סוף סוף תפגוש את הבחור שהיא ב-"יחסים" וירטואליים במשך שלוש שנים דרך אינטרנט. החופשות שלהם נפלו על אותה תקופה והם החליטו להיפגש על חוף ביוון. בגלל החום לא היה כמעט אנשים על החוף.

"משתעממת?" – היא הרימה את הראש וחייכה. הלב שלה התחיל לדפוק במהירות.
"הגעת,התעת!" – היא קפצה לחבק אותו. הוא תפס את הידיים שלה והתחיל לסובב. היא נישקה אותו על הלכי
"וזה הכל?" – היא ראתה אש שובב בעיניים שלו, היא לא ענתה כלום, רק הורידה את עיניים במבוכה והפנים שלה נהיו אדומים.
"נלך לחפש מקום יותר קריר?" – הוא הוריד אותה על רצפה.
"כן, זה רעיון טוב. לאן נלך?"
"לשם" – הוא סימן עם היד לכיוון ההר – "יש שם יער מאוד שקט ויפה"

המקום במאת היה יפה ושקט. הם בחור מקום לשבת ופרסו שמיכה. הצל של העצים נתן את הקור הכל כך רצוי. היא הורידה את המכנס שלה ונשכבה עם הטוסיק למלה, היא סגרה את העיניים והתחילה להנות מהקור. הוא הוריד את החולצה שלו ונשכב לידה. הוא הביט על הבחורה היפה ליוד. הוא גוף שלה משך אותו. הנשימה שלו הפכה להיות כבדה, הוא הושיט את היד שלו והזיז את התחתונים שלה לצד, מראה של הכוס המדהים שלה נפתח מולו. היא פתחה את העיניים, אבל לא עצרה אותו. היא קפאה בהמתנה למה שיקרה אלה. הכוס שלה התחיל להירטב.

הוא נישק אותה שם ואז הכניס את הלשון בפנים, היא הרימה את הטוסיק שלה והרגישה צמרמורת עוברת בגלים דרך כל הגוף שלה. הפטמות שלה כבר היו קשות כל כך שהיא הרגישה שהם עוד מאט יקרעו את החזייה שלה. הוא ליטף בעדינות את הטוסיק שלה ולפעמים מחץ אותו בידיים שלו. עוד כמה תנועות של הלשון שלי והגוף שלה התחיל לרעוד באורגזמה הראשונה שלו. הוא עזב אותה בלי רצון, נישק את הצוואר שלו ואז היא שמעה צליל של חגורה נפתחת.

"תפנקי גם אותי?" – הוא שאל בשקט בזמן שהוא שחרר את הזין שלו.

היא לא ענתה שום דבר, רק התקרבה אליו וליקקה את הזין שלו לכל האורך. אחרי שהיא התפנקה מהראש היא בלעה את הזין לכל האורך. הוא שם את הידיים על הראש שלה ולחץ בעדינות, הוא התחיל לזיין אותה לתוך הפה. הוא נכנס לכל העומק והחזיק אותו בפנים לכמה שניות. אז שחרר אותה ונתת לה להחזיר את הנשימה שלו. אחרי שהוא עשה את זה כמה פעמים הוא הוריד את החזייה שלה והשיב אותה על הרגליים שלה. התחיל לנשק את השדיים שלו וללטף את הפטמות שלה. היא התחילה לגנוח וזרקה את הראש שלה.

"תכניס, תכניס לי כבר" – היא חזרה בלי הפסקה דרך הגניחות שלה. הוא הרגיש שהיא כבר נוזלת בלי הפסקה מרצון בלתי נסבל של סקס.
"הרצון של בחורה הוא חוק בשבילי" – הקול שלו רעב בגלל התרגשות. הוא השכיב אותה עלה בטן. הרים את הטוסיק שלה והכניס את הראש שלה לתוך הסדין. "תהיה בחורה טובה" – הוא נתן סטירה קלה על הטוסיק שלה, פרס את הרגליים שלה והכניס את הזין. הוא הגביר את הקצב שלו עם כל תנועה והאצבעות מחצו יותר ויותר את התחת שלה.

"כן,כן,כן!" – היא תפסה את הסדין עם הידיים והד היה מעיף את הגניחות שלה לכל היער. הוא הוציא את הזין שלו והשפריץ את הזרע על הגב שלה. שניהם נפלו על הסידן וברגע שהנשימה שלו חזרה הוא אמר לה: "בערב אני יבקר בכניסה האחורית שלך"