היום בקושי הייתי מספיקה לענות לכל ההודעות, אני די פופולרית באתר היכרויות. אני מחפשת גברים בין הגילאים 25-55 , אבל לפעמים זה מעניין לדבר עם בחורים יותר צעירים שמתייחסים אלי כמו מילפית ולפעמים גם עם גברים מבוגרים שרואים אותי כבחורה צעירונת ונאיבית.

היום קיבלתי הודעה מבחורה צעיר עם בייביפייס, כאשר ראיתי את זה הייתי חייבת לענות להודעה שלו. הוא כמעט ישר התחיל לשכנעה אותי לפגישה אינטימית. הוא שלח כמה הודעות קוליות והקול הסקסי שלו גרם לי להסכים להצעה שלו. היה לו מזל לתפוס אותי ביום כזה שרצון שלי היה הרבה יותר חזק משפיות. החלטתי סופית על הפגישה, כאשר הוא שלח לי את התמונה של הזין שלו.

סגרנו על הפגישה ביום ראשון, בצהרהים, על החניה מול קניון. ישבתי ברכב שלי והסתכלתי מסביב, אפילו לא שמתי לב שהוא חנה לידה ופתח את הדלת של הרכב שלי. ברגע הזה כבר לא רציתי כלום. התביישתי מהחרמנות שלי, הוא היה ממש צעיר. הוא התיישב ברכב שלי, הסמקתי ברגע שהסתכלתי בעיניים שלו. אבל העיניים שלו פשוט אכלו אותי, הוא לקח את היד שלי ולקחת אותה אל השפתיים שלו.

"אני לא מצא חן בעיניך? אני לא כמו שחשבת? אולי תנסי כאן" – אז הוא לקח את היד שלי ושם על המכנסיים שלו מקדימה. נשרתי בשקט, רק האצבעות שלי הרגישו את מה שהביא אותי לכאן. נבהלתי מזה, לקחת את היד אחורה והתחלתי להגיד לו שאני לא יכולה ושהוא צעיר מדי. אבל הוא ניסה לשכנעה והיד שלו כבר מצא דרך לתוך השמלה. הראש שלי הפסיק לעבוד ואני הסכמתי לנסוע איתו, אבל לאן? מצאנו מקום יותר שקט, אבל עדיין לא בטוח במאה אחוז:

"אל תדאגי, אף אחד לו יראה אותנו, החלונות ברכב שלי מושחרות היטב" – הוא התיישב ברכב וראיתי שבאמת לא רואים כלום. התיישבתי מאחורה, זאת הייתה הרגשה מאוד מוזרה. בפנים ראיתי הכל, אבל ידעתי שאף אחד לא יראה אותו.

הוא התחיל לנשק את הצוואר שלי, אז הוא נישק אותי בשפתיים ודי מהר הוא הגיעה לשדיים שלי. היד שלו כבר מזמן הייתה בין הרגליים שלי, מה שגרם לי לגנוח כמו כלבה אמיתי. אז הוא פתח את את ג'ינס שלו, הוציא את הזין ואז הוציא קונדום. כל הכבוד, כזה צעיר, אבל עושה הכל כמו שצריך. הוא השכיב אותי על המושב, הוריד את התחתונים וישר התחיל לזיין אותי בקצב מאוד מהיר. הרגליים שלי היו על הכתפיים שלו והוא היה מכניס לי עד הסוף. הוא זיין טוב, לא טוב מספיק כדי לגרום לי לגמור, אבל טוב. כמה דקות אחרי זה הוא גמר, אבל כאשר הוא הוציא את הזין, על הקונדום היה דם. הוא הסתכל עלי עם שאלה בעיניים שלו.

"זיינתה אותי כל כך חזק שהתחיל לי המחזור, מצטערת" – חייכתי לו.

"טוב, לא נורא" – הוא הוריד את הקונדום וזרק אותו דרך החלון, צמוד לרכב, בזמן שלבתי את התחתונים וסידרתי את השמלה. זה היה נראה שהוא מאוד מרוצה מעצמו. יצאתי מהרכב שלו, הסתכלתי מסביב, זה היה נראה שאף אחד לא ראה אותנו. השארתי אותי שם עם תקווה לפגישות חדשות, אבל ידעתי שזה לא יקרה שוב פעם.