היי, שמי גייב, אני בן 25 ולא מזמן קרה לי דבר שפתח את הגבולות שלי בחיי הסקס. אני די פעיל בכל מני רשות חברתיות ויום אחד הכרתי שם בחורה. היא הייתה הרבה יותר מבוגרת ממני, אבל זה ממש לא הפריעה לי. היו לנו שיחות מעניינות ודי מהר התחלנו לדבר על סקס. פתאום יום אחד היא הציעה לי להיפגש. באותו היום הייתי חייב לסרב לה, כי השעה כבר הייתה מאוחרת והייתה לי נסיעה מאוד חשובה מעבודה. סגרנו על פגישה יום למחרת. 
היום הזה הגיעה, אבל היה לי רק 20 דקות לפגישה בגלל הנסיעה. אחרי שסגרנו על המקום והזמן דרך הטלפון יצאתי מהבית. הגעת למקום והתחלתי להמתין. היא יצא אליי בחצאית אדומה ארוכה, היא הייתה נראית בת 40, מעיל עור, שיער קצר,פנים חמודות. היא התיישה ברכב ואחרי כמה דקות שיחה הבנתי שהמכנסיים שלי מתחילים להיות צמודים בשבילי. הזין שלי התמלא בדם וכבר עמד. אני מבין שאין לי מה לאבד ואני החלטתי לקדם את היחסים שלנו לכיוון הרצוי. בלי לחשוב פעמיים אני מוריד את המכנסיים והזין שלי קופץ בחוץ. ראיתי שזה הכניס אותה לשוק לשניה, אבל הידיים שלה כבר היו בדרך אל הזין שלי. באותו הזמן הסתכלנו לעיניים אחת של השני. היא עשתה לי ביד וראיתי אש נדלק בעיניים שלה. 
"תנשקי אותו" – אמרתי לה
"אולי נמצא מקום יותר שקט? אנחנו באמצעה העיר ובאמצע היום" 
"נכון…" – בגלל החרמנות שכחתי איפה אנחנו נמצאים. 
יצאנו מהמרכז לאזור תעשייתי, שם מצאתי סמטה שקטה. שם אני שוב פעם מוציא את הזין שלי, היא תפסה אותו עם היד והתחילה לאונן לי. היד שלי התחילה להחליק על הרגל שלה מתחת לחצאית. וככל שהיד שלי עלתה יותר, ככה הרגשתי את התשוקה שלה. שמתי את היד על החור שלי ואפילו דרך תחתונים הרגשתי עד כמה היא חמה ורטובה. אני מתחיל ללטף אותה שם בעדינות. זה גורם לה להוציא גניחה עדינה, אני ממשיך לעשות את מה שעשיתי והגניחות שלה מתחילות להיות חזקות יותר. 
אז היא מורידה את היד שלי ויורדת עם הראש למטה. הזין נעלם בתוך הפה שלה. בהתחלה היא מלטפת אותה עם הלשון ואז בולעת לגמרי. היא מוצצת את הזין ולפעמים משחקת עליו עם הלשות. לפעמים היא עוצרת ומתחילה ללקק את הביצים שלי. אני מרגיש שלא נשאר לי יותר מידי ושם יד על הראש שלה. היא מתחיל לזיין אותה לתוך הגרון, אני לא שואל אותה עם היא רוצה את זה או לו. אז אני גומר יש לתוך הגרון שלה. 

זה לא היה מפגש אינטימי אחרון שלנו, אבל זה כבר סיפור אחר.