היא אהבה כאשר היו מעירים אותה עם זין על השפתיים. ידעתי את זה למרות שזה נדיר שהיא נשארת למפגשים אינטימיים עד הבוקר. אין מה לעשות, יש לה בעל שמחכה לה בבית. הוא לא ידע עליי, אבל רוב הסיכויים התחיל לראות את השינויים במראה שלה.  היא התחילה לטפח את עצמה, לגל את הרגליים ואת הכוס שלה. אני בטוח שהוא רצה את זה, אבל  אחרי 15 שנה ביחד אתה מפסיק לדרוש דברים כאלה. אני היחיד שיכול לעשות את זה. 
פתחת את השפתיים שלה עם הזין, היא אפילו לא שמה לב לזה. הזין שלי קפץ. זה לא כל יום יש לי הזדמנות להיפטר מזקפת בוקר בצורה כזאת. הכנסתי אצבעות לפה שלה, מצאתי את הלשון שלה. אז היא נחרה לי ליד. זה כבר מעצבן. נתתי לה סטירה.
-"תתעוררי, כלבה!"
היא פתחה עיניים בבהלה. זה היה מראה מדהים. בחורה מבוהלת שלא מבינה כל כך איפה היא, מסתכלת עליך מלמטה עם פה פתוח. החלטתי לא לבזבז את הזמן והכנסתי את הזין בין השפתיים שלה. הבהלה בעיניים שלה התחלפה בהבנה. היא הרימה את הראש וזין גלש לתוך הגרון שלה. תפסתי את השיער שלה והחדרתי את הזין עד הסוף. זיינתי אותה מהר. רציתי לגמור והיא הייתה רק כלי להגיע למטרה שלי. כאשר כבר היה קשה לה לנשום, נתתי לה לנשום קצת ואז שוב פעם מצמיד את האף שלה לבטן. 
-"טעים?" – שאלתי אותה כאשר הרגשתי שאני הולך לגמור. 
היא הסתכלה לתוך העיניים שלה והמבט שלה ענה לי -כן! הוצאתי את הזין, נתתי לה סטירה איתו. 
-"עכשיו יהיה טעים יותר"
היא פתחה את הפה שלה, התרוממתי, כיוונתי ומנת זרע נשפך על השפתיים ועל הלשון שלה. כאשר סיימתי היא ליקקה את השפתיים שלה. 
"אנחנו צריכים לסיים" – היא אמרה לי -"אני צריכה לנסוע לעבודה"
"סבבה" – עניתי לה -" אבל שכחת משהו"
היא הסתכלה על טיפת זרע על הזין וליקקה אותה.